واشر فیبری

 • فیبرنسوز به دسته­ای از انواع متفاوت الیاف مصنوعی گویند که به عنوان یک ماده عایق در موارد مختلف مورد استفاده قرار می­گیرد. این ماده دارای تحمل حرارت در درجه­های متفاوتی است. لازم است بدانید که ماده نسوز با محیط زیست سازگاری دارد و آلودگی ایجاد نخواهد کرد برای همین خطرات زیست محیطی را به وجود نمی­آورد. این محصول عایق است و برای همین در مصرف انرژی صرفه جویی می­کند. این فیبرنسوز هم عایق حرارتی بوده و هم دارای مقاومت بسیار خوبی می­باشد برای همین از این محصول در انواع کوره­ها گرمایشی و همچنین دیگر صنایع استفاده می­کنند.  
 • فیبرنسوز از تکه­های کوچک و باریک چوب و همچنین آب به وجود می­آید ایت ترکیب به صورت یک خمیر درآمده و سپس رزین به آن اضافه می­شود. و درنهایت به وسیله دستگاه پرس به شکل ورقه و تخته ارائه می­شود. باید اشاره کرد که این ورق دارای اندازه ۱متر در۲متر تولید شده و به بازار مصرف عرضه می­گردد. درباره شکل ظاهری این محصول باید گفت که دارای یک سطح صاف است و به رنگ قهوه­ای یا جگری می­باشد. استفاده از این محصول بسیار زیاد است و دارای طرفداران بسیار زیادی است. لازم است بدانید که عمر استفاده از این محصول بالا است و همچنین دارای قیمت پایینی است و برای همین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و در هزینه­ها صرفه جویی می­کند. از این محصول میتوان برای تولید تابلو برق دستی و صنعتی، لایه بیرونی دیواره کوره القایی، ساخت فلنچ و واشر، درزبندی حرارتی و جلوگیری از انتقال و هدررفت حرارت استفاده کرد. 
 • برای تولید این محصول از موادنسوز هم استفاده می­کنند. درباره مهمترین موادنسوز باید به اکسید آلومینیوم یا همان آلومینا، سیلیکون یا سیلیس، منیزیم یا اکسیدمنیزیم اشاره کرد.باید به اکسیدکلسیم یا همان آهک هم که شامل موادنسوز است اشاره کنیم که در این دسته قرار گرفته است. این ماده نسوز دارای چگالی کم و پایینی استت چگالی آن ۶۴تا۳۰۰ کیلوگرم در مترمربع است برای همین باید گفت دارای تجمع گرمایی کم است که درنتیجه می­تواند یک عایق حرارتی بسیارخوب باشد.
 • واشر فیبری یک محصول مقاوم  در برابر حرارت است که از آن میتوان برای آب­بندی قطعات استفاده کرد.واشر فیبری توانایی تحمل زیادی در برابر حرارت در محیط­های متفاوت را دارد اما لازم است بدانید خود این محصول در دماهای بالا دچار تغییر نشده و خصوصیات و ویژگی­های شیمیایی و فیزیکی محصول تغییر نخواهد کرد و قادر است کارایی خود را حفظ کند. واشر فیبری دربرابر ذوب، شوک حرارتی،  بسیار مقاوم عمل می­کند همچنین این محصول دارای هدایت حرارت کم و نیز ذخیره سازی گرمایی کمی است.

 • ویژگی­های واشر فیبری

  واشر فیبری یک محصول بسیار مقاوم در برابر حرارت است که از آن میتوان برای درزگیری و یا آب­بندی قطعات و محصولات مختلف استفاده کرد. این محصول از نشت، ورود و یا خروج مواد، مایعات، سیالات؛ گازها از یک سطح به سطح دیگر جلوگیری می­کند. واشر فیبری توانایی تحمل دماهای بالا را هم دارد و در این دماها دچار تغییر شکل فیزیکی و یا شیمیایی در ساختار خود نمی­شود و قادر است کارایی خود را حفظ کند.  لازم است بدانید که این واشر  در برابر ذوب هم بسیار مقاوم عمل می­کند برای همین در صنایعی مانند ذوب فلزات می­توانید با خیال راحت از واشر فیبری استفاده کنید. برخی از خصوصیات واشر فیبری:

  -مقاوم در برابر حرارت

  -بسیار مقاوم در برابر تغییرات دمایی

  -مقاوم در برابر آب و مایعات

  -بسیار مقاوم در برابر تغییرات جوی

  -مقاوم در برابر ضربات مکانیکی

  -مقاومت بالا در برابر عوامل بیرونی

  -توانایی تحمل فشار

  -مقاوم در برابر ذوب

  -بسیار مقاوم در برابر شوک حرارتی

  مشاوره تلفنی